| Lily1678 a întrebat:

Ce animale de companie mici si dragute mai exista, sa fie usor de ingrijit

Răspuns Câştigător
| PsyhoChild a răspuns:

Hamsteri, porcusori de guineea, Șarpe de porumb, soparla gecko

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Diavolul Tazmanianwinking

| RobertMoon a răspuns:

Chinchila

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Pisicile! :3

| Lily1678 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Am alergie

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Lily1678):

sad
Atunci cumpăra-ți un câine, sau... nu știu. Dar sunt unii câini destul de "simpatici"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ce alege de la soarec de biblioteca pana la un godzila

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Un câine de talie mică.

| wpAbby a răspuns:

Depinde si de unde stai. Daca stai la bloc iti poti cumparacun porcusor de guineea, hamster.
Daca stai la casa iti poti cumpara un caine de talie mica (Bichon (eu am maltez)), pisica, iepure ( sa ii dai drumul prin curte sa manance iarba ) etc.Animalele acestea pot fi tinute si la bloc, dar sunt mai greu de intretinut.

| Albu_Georgiana_2000 a răspuns:

Porcusori de guineea, iepurasi