| GiAnca a întrebat:

Ce ati alege dintre: Ciobanesc German, Husky sau Dalmatian?

Răspuns Câştigător
| JockerStoica a răspuns:

Ciobanesc German pentru ca este puternic si incredibil de inteligent este in top 10 pe locul 3 la cei mai inteligenti caini din lume. Husky e greu de intretinut din cate am auzit iar dalmatianul este cam bleg scuze. Sal

19 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Ciobanesc German

| totElodia a răspuns:

Daca ar fi sa ma duc la concursuri de frumusete canina, as alege Husky. Dar un adevarat prieten canin, un sprijin moral imens este Ciobanescul German.

| pwp a răspuns:

Husky love struck O frumusete :*

| robijam a răspuns:

Ciobanesc German, Husky e ff greu de intretinut am auzit.

Răspuns utilizator avertizat
| 010123 a răspuns:

Husky.

| xForSmile a răspuns:

Husky nu as alege pentru ca l-as chinui... Eu am avut dalmatian si l-am iubit foarte bun, dar a murit. Eu zic sa iti iei dalmatianwinking sunt f inteligenti si invata repede:*

| Pisicamop a răspuns:

Husky

| EllaCikka a răspuns:

Ciobanesc German Succes

| IoanaIvi a răspuns:

Husky sau dalmatian

| papaalin a răspuns:

Eu asi alege Husky.

| Maya8844 a răspuns:

Eu am si ciobanesc german si husky si dalmatian,eu as alege dalmatianul pentru ca este frumos usor de dresat,usor de intretinut,sociabil,jucaus si iubitor,ciobanescul german este frumos,usor de dresat,sociabil, jucaus, iubitor, dar nu asa usor de intretinut pentru ca este mare si poate avea si parul lung, husky este la fel dar in perioada de naparlire e un chin. Sper ca te-am ajutat!