| Miu_Stefan_1999 a întrebat:

Ce ati schimba la prietenii vostri?

24 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Varsta hahaha
deja toti au inceput cu casatorii, copii samd

| SilentRain a răspuns:

Nimic rolling on the floor

| Lioana a răspuns:

La fiecare altceva. Nu le lipsesc tuturor aceleasi caracteristici. Raspunsul meu e ipotetic, ca si intrebarea ta. Banuiesc ca stii ca nu poti schimba pe nimeni oricat ai incerca. Te poti schimba doar pe tine insuti dar si asta doar in anumite privinte.

| Nemessys a răspuns:

Sa existe rolling on the floor.

| siriusblack98 a răspuns:

I-as schimba cu totul.

| xerxes1 a răspuns:

Nevestele.

| VibeTrix a răspuns:

N-am prieteni

| SilentRain a răspuns (pentru VibeTrix):

Nici eu rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Nu ma mir.

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu ma mir ca esti atat de retardat

| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Si uite de ce nu ma miram. big grin

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Nici eu n-am rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru VictorFenrir):

Prietenii mei sunt perfecti!

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Tu n-ai prieteni rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru VictorFenrir):

Pai de aia sunt perfectii!

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Perfecti si inexistenti rolling on the floor

| relian a răspuns (pentru VibeTrix):

Uite alta care da pe afara de desteapta cei.Dar fara sa fi spus retaradt nu se putea? Raspundeai si tu acolo ca nici tu nu te miri si aia era tot.Bineinteles ca nu,trebuie sa faceti oamenii prosti,idioti, ratati, retardati laughing dar daca stau si ma uit mai bine la poza ta de aici vorba astuia ce ti-a spus ca nul mira, sincer nici pe mine nu ma mira laughing, nu ma mira ca ai dat replica aia "desteapta"de prietenii tai nici atat sa ma mire nu are ce, ca ai avea sau nu.

| BIoody a răspuns (pentru relian):

In cazul de fata are dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai fie atat de falsi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.Daca sunt prieteni iti dai seama ca imi place cum sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic...pentru ca altfel nu mi—ar mai fi prieteni.

| Andersen2k18 a răspuns:

Nimic,fiecare este original in modul sau prin care se comporta. Daca iti sunt prieteni trebuie sa ii accepti asa cum sunt.

| Xela90 a răspuns:

Simplu, nimic, ramai cu ei sau le dai ceva sfaturi daca vor sa asculte, sa se schimbe daca nu nu, sau nu ii mai cauta pe cei care nu iti place, ramai doar cu cei iti place.