| Nikcoletta a întrebat:

Ce cadou ați vrea să primiți de ziua voastră?

18 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O noua mașina.

| alina2k18 a răspuns:

A trecut deja.
Nu-mi plac cadourile.

| Dismally a răspuns:

Chiar urmeaza sa fie saptamana viitoare ziua mea dar nu imi doresc ceva, imi doream un ceas dar mi l-am luat deja happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut deja cea mai frumoasa zi de naștere din viața mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pisica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare draguta. As vrea o rulota si un permis s-o conduc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un loc de munca.

| Paul754880338 a răspuns:

Un masaj cu ulei de cocos, Chris Rea pe fundal, o busuioaca de bohotin si doua pahare, lumina a 10 lumanari parfumate cu aroma de scortisoara... si daca am uitat, mai completeaza tu, cu ceva surprize

| AdrianVoicu a răspuns:

O chitara

| Dismally a răspuns (pentru AdrianVoicu):

De ce iti cumperi una? Chiar si una folosita e buna daca sunt scumpe happy

| Andrei200202 a răspuns:

Un tricou, dar nici pe ala nu l primesc

| Cksihja a răspuns:

De ziua mea vreau să știu când e ziua mea.

| 4StarLight a răspuns:

Partituri de piani si o zi lungă in care sa am parte doar de relaxare si de liniste.

| Dismally a răspuns (pentru 4StarLight):

Nu gasesti pe net partituri?

| 4StarLight a răspuns (pentru Dismally):

Nu sunt chiar ieftine si nu se găsesc cu usurinta. Exista multe partituri pe internet, dar foarte putine sunt bune, in sensul ca multe se îndepărtează de la melodia originala. Pe lângă asta, as vrea sa am deja scrise digitatiile pe partitura pentru ca ar fi mult mai usor sa ma apuc sa învăț o melodie noua.(digitațiile reprezintă numere care iti indică ce deget sa folosesti atunci cand canti o nota) Altfel, trebuie eu sa stau sa caut pe internet o partitură bună, s-o verific sa vad daca seamănă cu piesa originală și sa-mi scriu singura digitatiile. Nu e chiar asa usor precum pare să găsești partituri bune happy

| Dismally a răspuns (pentru 4StarLight):

Am inteles, credeam ca sunt la fel toate. Eu sunt total afon de asta ma rezum doar la a asculta muzica happy

| ariannakaterine a răspuns:

Parfumul meu preferat și probabil un roman polițist

| SkyWaves a răspuns:

Un PC de Gaming