| anonim_4396 a întrebat:

Ce câine preferați, și de ce?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

German shepperd sau golden retriever. Ala nemtesc are instinct protector

| sierra1 a răspuns:

Cei care miaună, se pun?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hot dog, de ce? Că e gustos bă de aialaughing

| gabicoo a răspuns:

Mastiful tibetan sau ciobănescul caucazian!

| Lukasssz a răspuns:

Imi plac toate rasele de caine.In afara de pichinezi rolling on the floor

| chuckmanson a răspuns:

Ador pitbullii și aș vrea să am într-o zi pentru că sunt o rasă extrem de frumoasă, nobilă, iubitoare și drăgălașă și pentru că din păcate sunt una dintre cele mai abuzate rase, atât de criminali în chestii precum luptele de câini cât și legal vorbind prin breed specific legislation, faptul că sunt eutanasiați mult mai des fără să li se acorde a doua șansă și pentru că lumea îi demonizează pe nedrept deși sunt niște câini absolut minunați. They deserve better.
Dar în general ador orice fel de câini.

| Editocroci a răspuns:

Câinele în lesă. Că așa îi stă bine, în lesă.

| Emma24dsxd a răspuns:

Toate rasele dar cel mai mult Bulldog francez, mi se par foarte amuzanti si simpatici

| Zinv a răspuns:

Dinamo. Pentru ca te amuzi cand rateaza poarta de la 5 metri?

| gabicoo a răspuns (pentru Zinv):

Puiule tu pe cine iubești? Pe mami? Nuuu că mă bate! Atunci pe tati? Nuuu că mă bate și mai rău! Totuși iubești pe cineva? Daaaa! Pe Dinamo că nu bate pe nimeni!

| Enea_Tomita_1996 a răspuns:

Cainele meu

| AlexisM999 a răspuns:

Îmi plac toți.
Până acum am un pechinez și mi s-a pus pata pe el...
Mă rog, toți sunt drăguți! happy

| Mateo1234 a răspuns:

Imi plac soricarii. Imi place aceasta rasa deoarece sunt mici, lungi si rapizi dar cel mai important draguti si niste vanatori profesionisti. Eu am 3 soricari! Am avut 4 dar unul a murit.
Cu aceasta rasa de caine am crescut si o ador.

| Fluturaș1235 a răspuns:

Shiba Inu. Câini care par că zîmbesc mereu. Dacă vrei un câine cuminte și energetic, e perfect. Aș vrea unul dar e destul de expensiv.