Întrebare recomandată | andrei234groza a întrebat:

Ce canisă îmi recomandati pentru o pisica british shorthair blue? eu as merge pe varianta canisa premium! va multumesc

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Canisa premium nu este o canisa recomandata. O canisa serioasa creste maxim 2 rase. Canisa premium are caini de toate rasele. Nu iti miroase ceva a putred? E ca si cum ai lua din magazin.
http://www.sofisticat.ro/page.php?id=3
Aici gasesti felise (se numeste felisa la pisici) serioase inregistrate la ascoiatia felina. E cel mai sigur loc si singurul recomandat. Ai mai multe acolo. Contacteaza-le si vezi care are pui disponibili.