| cristinna23 a întrebat:

Ce carti imi recomandati in genul micutele mincinoase, jurnalele vampirilor (fara amurg)?

Răspuns Câştigător
| Darya_2548 a răspuns:

Seria Casa Noptii, Academia de vampiri,Interviu cu un vampir, Vampirul Lestat, Regina Damnatilor, Povestea Hotului de Trupuri, Demonul Memnoch, Vampirul Armand, Merrik, Blood and Gold, Blackwood Farm, Blood Canticle, New Tales Of The Vampires,Pandora,Vittorio,Seria Vampirii sudului, Seria Twilight, Seria bloodsucking fiends, Ingerul noptii, Seria Fortele raului absolut, Sange Albastru, Damanare, Vampirii din Morganville, Seria Jocurile Foamei, Seria Avalon, Seria Scoala de Vrajitorie,

7 răspunsuri:
| LiaYapp a răspuns:

Scz...nu mi.am dat seama ca am spus si Seria amurg

| Summer5505 a răspuns:

Seria The Women of the Otherworld de Kelley Armstrong. Din pacate in Romania s-au publicat doar primele doua volume.

| RuXy12 a răspuns:

Academia Vampirilor, Mai las'o moale cu fantomele, Impecabil(micutele mincinoase 2) Seria Inceputuri(continuare de la vampires diaries) Fratia Pantalonilor Calatori Funda?:Xbatting eyelashes

| RuXy12 a răspuns:

Aaa, si Evermorewinking

| Sonny_5338 a răspuns:

laughingThe vampire diaries domina tot(vezi si serialu TV) bafta!

| Ioana_2053 a răspuns:

Amandoua is bune citestele eu zic ca is interesante poate iti plac si tie pa

| Darya_2548 a răspuns:

CRISS! Academia vampirilorhee hee lol am intrat aici din intamplare si am dat de ulaughing