| Sala a întrebat:

Ce fac cu pisica de curte iarna? Ce granule sa ii dau cele mai ieftine si cele mai bune? Eu ii dau friskies junior hrana uscata si umeda, whiskas junior hrana umeda, felix junior hrana umeda. Alte idei pana in 20 lei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-i equlibrio junior. E 16 lei kg, avand mai multa carne se satura mai repede de la ele.

3 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Mitele nu mai stiu de soareci? Mai ales ca stai la curte.

| Sala explică:

Valentinaldoilea mata mea prinde si soareci, dar nu se satura doar din asta. Gandeste inainte sa raspunzi.
Extreme17 multumesc pentru raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sala):

Nu ai pentru ce. happy