| Dacian130 a întrebat:

Ce fac daca sunt plictisit si nu vreau sa citesc da si funda

Răspuns Câştigător
| Dacian2005 a răspuns:

Du-te pe afara, fa ceva amuzant, da o petrecere, du-te la film cu mai multi prietenasi, laba daca vrei laughing)), glumesc, glumesc.

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Iesi cu prietenii sau invita cativa la tine, asculta muzica, fa temele sau fa ordine in birou/camera ta, uita-te la un film, mananca o prajitura, plimba cainele( daca ai unul!), uda florile, da zapada din fata casei/blocului sau plictiseste-te in continuare. happy

| Cameliapantiru a răspuns:

Asculti muzica preferata sau vizionezi un film!

| KinderBeeeib a răspuns:

Iesi in oras cu prietenii,asculta muzica,uita-te la TV,invata, fa-ti temele, uita-te la un film\serial, viziteaza pe cineva, mergi la alergat sau fa-ti ceva bun de mancare!

| g00dmorning a răspuns:

Stai pe computer, iesi afara, fa ex fizice, mananca, dormi etc.