| BiencutzaBia20 a întrebat:

Ce fel de câine credeți că este?
https://imgur.com/5MjjDp8

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pare lup corcit

| Sonia822 a răspuns:

Un maidanez cu suflet mare, care te iubeste din primele secunde de cand te-a vazut si se bucura de prezenta ta, si nu se intreaba ce rasa esti sau ce note ai luat la mate

| Vikaa a răspuns:

El e un maidanez, mamei lui i-a cam placut viata, cel mai sigur s-a imperecheat cu un alt maidanez ce avea urechile in sus, iar culoare poate fi dobandita de la ceilalti masculi.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Poate fi un ciobanesc german sau un maidanez

| AlinnaV a răspuns:

Categoric este un ciobanesc dupa fizionomie. Prima oara as fi fost tentata sa spun ca e un ciobanesc german, dar nu are culoarea blanii precum un ciobanesc german, ci mai degraba la culoare seamana cu cel al ciobanescului caucazian. Cert e ca este o combinatie dintre doua rase.