| Elena23_7421 a întrebat:

Ce filme de Craciun ati vazut si imi recomandati?

12 răspunsuri:
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Home alone 1, 2 si 3 (foarte amuzante, le-am vazut de vreo 3 ori pe fiecare si mereu rad, te sfatuiesc sa le vezi, desi sunt sigura ca le-ai vazut nu-i asa?),"ho-ho-ho", poveste trasnita de craciun, fratele lui mos craciun, mos craciun cauta craciunita, si odata m-am uitat cu fratele meu pe jetix la un film ce se chema riche rich(si era o poveste tot pentru Craciun, nu era filmul care il stim noi, cut totii), ma rog...toate filmele de Craciun le-am vazut, chiar si cele de copii.imi amintesc cand eram mai mica ma uitam in fiecare an la un film animat ce se chema :bunica a fost calcata de un ren! era tare funny, dar in acelasi timp trist, si chiar daca era pentru copii, m-as uita si acum daca l-ar mai da

| antonia09 a răspuns:

Santa Cluase - toate filmele cu Tim Martin.
A Christmas Carol.
The Nightmere before Christmas
Miracle on the 34 Street
Christmas Vacation

Răspuns utilizator avertizat
| daniDeeDee a răspuns:

@BarbieGirl spune bine. tongue

| Victoria a răspuns:

Home Alone 1 si 2. Sunt cele mai frumoase si comice.

| Viuvi a răspuns:

A Christmas Carol
big grin
E super filmu!

| GoSsip GiRl a răspuns:

Bad Santa, Elf, A Christmas Carol, Stealing Christmas, How the Grinch Stole Christmas, Richie Rich's Christmas Wish, A Diva's Christmas Carol, The Santa Trap.
Poate le ai vazutstraight face
Dar sunt toate ff frumoaselove struck
Sper ca daca nu le ai vazut sa te uiti la ele si sa iti placabig grin
love strucklove strucklove struck kisskisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ho, ho, ho" este un film foarte dragut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deck The Halls ( Craciun cu scantei ). Eu am 12 ani, dar il consider un film pentru toate varstele happy Va fi difuzat maine, pe HBO Comedy, la ora 11 AM si, daca nu va permite timpul, in reluare la 16:40 PM. O zi buna! happy

| Razvy197 a răspuns:

Singur acasa

| Theodora a răspuns:

Look Who's Talking
Look Who's Talking Too
Look Who's Talking Now

-seria "Uite cine vorbeste" cu john travolta. e destul de haioasa si buna de vazut cu familia.

| alexa12 a răspuns:

The Christmas Box