| cristina_9950 a întrebat:

Ce Hobbies ai?

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

PAI MAI PLACE SA CANT, SA DANSEZ, SA VB PE MESS, SA CITESC, SA IES CU PRIETENII IN ORAS

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa citesc, sa ma ocup de florile din gradina si din ghivece, sa dezleg rebus sau integrame si mai nou sa raspund la intrebari pe TPU.

cami
| cami a răspuns:

Sa alerg spre libertate lupa fluturihee hee ~,~ sa ma plimb prin parc in aerul atat de curat pe care ni`l ofera padurile atat de verzi happy.sa joc badminton :X...imi place sa citesc. .sa stau.sa rasp pe site-ul TPU.ro

lolita
| lolita a răspuns:

Pictura, un hobby ce da bani happy

| miry a răspuns:

Cand eram putin mai mica imi placea sa desenez, cum vedeam o imagine amuzanta sau frumoasa imediat o si desenam pe caietul meu de desene, acum ca mam mai marit cu cativa ani imi place sa navighez pe net, iar mai nou sa petrec mult timp pe TPU.ro

assiris
| assiris a răspuns:

Multe, nu am timp suficient pentru ele. Uite acum dupa acest raspuns merg sa repar elicopterul ca s-a rupt coada in niste iarba si trebuie sa-l fac sa zboare iar spre bucuria nepotelului meu.

| mioara a răspuns:

Sa raspund la intrebari pe TPU

| cotzobel a răspuns:

Cel mai mare hobby al meu e sa ma joc cu nepotica mea...cand sunt cu ea uit de toate problemele din viata de zi cu zi si am senzatia ca viata e rozbig grin..si imi mai place sa calatoresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa dansez:X:X, sa stau pe net, sa cant, shooping :X:X, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa construiesc diverse... de la case la bancute, imi place asta pentru ca dupa ce termin nu ma satur sa imi privesc creatia. ma holbez ore in sir si asta imi limpezeste mintea.

| iuly_4568 a răspuns:

Net, Basketbsll, biliard, etc.

Întrebări similare