| ionut235 a întrebat:

Ce hrană uscată (granule) imi recomandați pentru un cățel cam bătrânel? Vreau ca granulele să fie moi să le poată roade.Ce imi recomandați? Ce firme nu știți care au așa produse? Există sau nu așa ceva. Aștept răspunsurile voastre

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La un caine batran nu dai hrana uscata!
Cumpara conserve de carne pentru el, sau da-i carne tocata de pui, fiindca asta este amai normal la un caine batran, ori feirbie-i organe de animale si cand s-au racit le portionezi si i le dai.

| ionut235 explică:

Mulțumesc,pentru sfat!