| mateiciprian a întrebat:

Ce inseamna consultant vanzari si agent de vanzari? si ce ti-ar trebui pentru a te angaja in acest domeniu?

3 răspunsuri:
| Liviutik a răspuns:

Consultant vanzari : Ceva gen sa consulti piata capitala a marfurilor sa dezbati anumite subiecte pentru a-ti mari locul in vazare. sa cresti...sa capeti multi clienti..etc. happy Agentul de vânzări este o persoană angajată pentru a vinde diferite produse sau servicii. În domeniul tranzacțiilor bursiere agentul de vânzări trebuie să aibă pregătire de specialite.

| Liviutik a răspuns:

Si pentru a te angaja in acest domeniu trebuie sa faci o scoala, sau ore. in domeniul COMERT. happy

| Liviutik a răspuns:

Cum sa dai copy/paste?straight face