| radovanovic a întrebat:

Ce inseamna(superstitie) cand arunci cu pietroaie in cucuvea?

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Se va găinaţa in capul tau rolling on the floor

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zady a răspuns:

De fapt superstitie este mai mult o problema psihologica de fapt nu chiar o problema(sa zicem un tic al creierului). se intampla atunci cand de fiecare data cand trece o mata neagra prin fata ta sa incepi sa te panichezi de frica de a nu se intampla ceva rau, sau sa crezi in potcoave si trifoae si alte chestii de genul asta, nu sunt lucruri rele pentru ca pana la urma toti am fost superstitiosi la timpul nostru si din cauza asta cand ne adunam mai multi prieteni avem ce povesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu o sa-ti mearga bine ceva timp.hee hee

| iulih a răspuns:

am intrebato pe bunicamea si o zis ca alugi moartea asa ca stai flex si bucurate cat mai trraiesi happy