| EllyCA a întrebat:

Ce jocuri ma stiti in afara de lady popular?

6 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

The West, Metin, Metin2, Cake Mania, Travian... Flyff, Perfect World, Last Chaos, Archlord, Runes of Magic...cam atat, sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Psihiatra a răspuns:

Fa`ti cont pe facebook si sunt o gramada de jocuri.Eu ma mai jucam pe www.supersecret.com sau pe www.Grepolis.ro e ceva de genul trevian sau triburile. Sper sa-ti placa macar unul;)

| ThinkPink a răspuns:

Www.missbimbo.com
www.stardoll.com
sau cauta pe google my queen

| mymy a răspuns:

Zwinkywinking

| CrYsS34532 a răspuns:

OurWorld FarmFrenzy Metin 2 4Story Mu Diablo CS 9Dragons Club Penguin The West Travian Travians PE HI5: Barn buddy FACEBOOK:NightClubCity. Funda?

| mihaela23 a răspuns:

Miss Bimbo Pandana Qwarword Club Marian