| profudemate a întrebat:

Ce mai colectioneaza lumea in ziua de astazi?

10 răspunsuri:
| ღm0tzataaღ a răspuns:

Eu colectionez abtibildehee hee... E o colectie neobisnuita dar interesantahappy

| Doloresidk a răspuns:

Eu colectionez figurine din lumanari.sunt foarte interesante. [Unii cred ca sunt ciudata din cauza asta laughing ]

| robylego a răspuns:

Minifigurine lego rare (ex: figurina Max, foarte rara!)

| fluturas a răspuns:

Eu servetele

stiu un baiat care colectioneaza carioci, pixuri, desene cu portrete, timbre, monezi, cutii de chibrite, vederi de prin tari straine, postere,...big grin

| FantomaTurcoaz a răspuns:

Pai... eu colectionez bile din alea care sar. big grin

| bfvhjcv a răspuns:

Pai eu colectionez servetele si etichete de la imbracaminte(gen stradivarius, bershka, pimkie, kenvelo, terranova.etc.)big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Eu am o coletie mare de antichitati, tot ce este din trecut cum ar fi sfetnice, brose, medalioane, lucruri vechi si interesante, poate colectionez lucruri de genul asta deoarece sunt pasionata de arhelolgie, a da mai am 6 glasoare cat DEX-ul de timbre...

Colectionez:
-timbre
-antichitati

Pa, pa.

| theLOVEsc a răspuns:

Servetele, plute de pescuit.sapunuri,tricouri,cartonase de la diferite desene si timbre

| profudemate explică:

Eu colectionez bancnote, monede, carti postale, cartele telefonice si tot ceia ce tine de bere(sticle de bere pline, cartonase reclama, capace si pahare)