| anonim_4396 a întrebat:

Ce mananca o catea (imediat)dupa nastere? Catelusa mea tocmai a fatat. ps Cateaua ce mananca, nu puii.

Răspuns Câştigător
| caniche a răspuns:

Buna, am si eu o catelusa care a fatat in urma cu 4 luni. Manca granule, dar ii mai dadeam si lapte cu putina sare... Cand erau puii mici nu se ridica de langa ei, statea nemancata; ii duceam eu apa si mancare langa ea.Sa iti traiasca puisorii!

5 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Ar fi ok daca i-ai da hrana suprpremium, gen acana, royal, pro plan de la purina, hill's, eukanuba. lapte poti sa ii dai decat daca e special pentru caini, altfel ar putea face limbrici.

| Sokares a răspuns:

Pai ce poti sa ii dai dar sa fie consistenta mancarea (doar mai are pe cineva de hranit nu numai pe eawinking )

| Adryana a răspuns:

Multumesc mult pentru raspunsuri. Cineva mi-a spus sa nu-i dau lapte, si n-am inteles de ce (mi s-a parut ciudat ).

| Lavynya95 a răspuns:

Mananca orice, stai linistita, dai cat mai multa mancare ca sa poata sa aiba lapte pentru catelusi!:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lapte poti sa ii dai dar s-ar putea sa nu manance pentru ca tot mai are dureri