| Gatsby a întrebat:

Ce mananca si ce nu mananca un caine de rasa akita"

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Mananca ce este invatat de mic,crezi ca are importanta rasa, eu zic ca nu, daca atunci cand e mic ii vei da mancare gatita, cand creste nici nu se va mai uita la boabe din comert, asa am facut eu cu a mea si acum stau sa ii fac supa special pentru ea ca nu vrea sub nici o forma sa se atinga de mancare speciala pentru caini

| Lavii007 a răspuns:

Cel mai bine pentru el ar fi mancare pentru caini, pentru talie mare, gasesti la petshop diverse firme.

| Biuq a răspuns:

Poti sa iei de la petshop mancare pentru. Catei de talie mare