| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancare (gatita sau hrana uscata) imi puteti recomanda pentru un adult de 1 an si 10 luni talie medie, cu un continut ridicat de proteine?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Adult" de 1 ani si 10 luni?
Ce-i asta, pitic, caine ori copilas?

| Doeraxxx a răspuns:

Spune frate ca e caine ca am crezut ca e om!

| Swagmotherfuckers a răspuns (pentru Doeraxxx):

Chiar ca, si eu am crezut crezută fel laughing

| Sharpey1234 a răspuns:

Eu iti recoman Purina ProPlan.E superpremium, la un pret accesibil si in diferite arome(miel, somon, pui).

| hatteya a răspuns:

Da, ar trebui să specifici că e despre un câine. laughing
Îți recomand să îi dai boabe de la petkult, sunt super bune. La hrană gătită poți să îi dai orice având în vedere vârsta lui. Ai putea sa îi amesteci și cu puțină pâine când îi dai supe sau orice altceva. Să îi iei calciu dacă nu i-ai luat până acum.
Și cam atât...ai putea să întrebi și un veterinar chestiile astea, el te va ajuta mai mult.