| CarlaHecox a întrebat:

Ce nume mi-ati sugera pentru o broasca testoasa mascul (de apa)?

Răspuns Câştigător
| Flory1243 a răspuns:

Buna.Pai poti sa ii pui numele Frenkli,Banjo, Solaris, Polaris, william si poti sa ii zici willy, Sppedy. Funda?

| CarlaHecox explică (pentru Flory1243):

Hmm,Willy...Willy,Willy.Perfect,funda!

| Flory1243 a răspuns (pentru CarlaHecox):

Ms.

18 răspunsuri:
| Alinna20 a răspuns:

Easy,Bubble.

| dudu13 a răspuns:

Leto, Six, Blue, Atilla, Young, Camel, Diamond.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonardo, Raphael, Mikelangello sau Donatello big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Decebalul a răspuns:

Wacky sau Wackyța!

Răspuns utilizator avertizat
| andruschi a răspuns:

Loki

| BigKing a răspuns:

As alege un nume de pokemon happy

| CarlaHecox explică (pentru BigKing):

M-am gandit la asta, dar nu prea e nici un nume de pokemon care sa-l reprezinte >:

| sunshine15 a răspuns:

Buna, mie mi-ar placea Frenk happy

| GeorgeCip a răspuns:

De ce tiam recomanda noi cand poti sa-i pui numele dupa cum vrei? Dar totusi eu i-as zice Ionel betivanu rolling on the floorhee hee

| CarlaHecox explică (pentru GeorgeCip):

Pentru ca am broscoiul asta de 2 ani si tot nu stiu cum sa-i pun nume, Jokere!laughing.Si totusi, Ionel Betivanu e un nume inspirat.

| AndreutsaaaXD a răspuns:

Daca broscuta ta testoasa este baiat poti sa ii pui numele:Hector,William,Bobo,Bill,Marck,Dexter,Baxter,Billy,Franklin,Leo
Daca este fata poti sa ii pui numele:Ema,Bella,Kyky,Fiona,Sara,Mimi,Sisi,Axel,Miky, Iri, Lily, Lory, Zolly.
Sper ca te.am ajutat sa gasesti un nume potrivit pentru broscuta tawinking happy
Funda?

| Avril25 a răspuns:

Sheldon(Şeldăn)

| Danielamd a răspuns:

ceva de genul:Benny, Franklin, Green, Klaus, Fudu( provine din limba tribului african Zulu şi înseamnă "broască ţestoasă".), Cearly.

| RoseMarie24 a răspuns:

Eu am numit-o pe a mea Speedy.