| fataroz a întrebat:

Ce nume pot pune la un montanel daca este jucaus, face urit cand o vede pe bunica, miauna foarte mult?

8 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Tataia, pentru ca si bunici fac urat cand o vede pe bunica.

| Cσσкiє a răspuns:

Jucantibuni. Cam lung, dar... :p

| valy a răspuns:

Alintatultonguerasfatatul, oricum ceva un alint se foloseste de obicei pentru animale care ne sunt dragi:X

| CatalinaMarina a răspuns:

Miaunel, Tomita, Puffylove struck...Luckytongue
Lulu, Bijou:*

| Andra2503 a răspuns:

Http://www.animalutze.com/articole/nume-pisici.php
gasesti in josul paginii nume de motanei sper ca ti-am fost de folos

| jony a răspuns:

Arlechino...

| Aiwendil a răspuns:

Jumiur, Anto, Lauren...nu prea stiu exemple multe, dar sa nu-i pui un nume din acela Tomy, Tom, Motanel sau mai stiu eu cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mimy, Funny, Fuffy, Bony, Fluffy, Momy, Miawi[Se citeşte Miaui].