| 404namenotfound a întrebat:

Ce nume pot pune unei pisici (femele) de culoare gri?

20 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Gretta

| Clorox a răspuns:

Ferrah. Imi place numele happy

| Speed99 a răspuns:

"Ce nume pot pune unei pisici..."-- Câine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shakira

| AdrianVoicu a răspuns:

Cenușă

| Crisstinayy12 a răspuns:

Sasha, Sam, Rianna, Grace.Biscuit, Catkin, Leila, Erika, Ela, Lulu, Larisa, Rachell, Anna, Jannet, Melissa, Luna, Ariel, Asia, Adele, Bambie, Candy,( chendii) Carrie, (cherii) Daisy( deisi),Ela, Queen( cwin, quin), Leta, Emma, Rina, Pufi, Grey, Grace ( greis), Sophia, Mugur, Picur, Bety, Bettvania, Vanilla,Lerva, Camilla, Lettra,Annete… Annet, Cosaș, Pika, Blu, Blueberry, Blussilys, Culls ( chils)… Chile, Lulu, Mora, Handra, Killy Sarahell ( serhil), Sapp (( sep ), Jelly, Sarahandra, Handra, Aita, Achok ( aciuc), Accel ( Eisil), Acel ( Asil), Bella, Capa, Kup, Amin(emin) Eve ( ivi), Eva, Amanda, Mall, Elisabeta, Lisa, Lena, Nitta, Lebenița, Carla, Moki Amanda, Maju, Jalen, Jessica, Famen, Faleta, Camara, Castăl, Castel ( chesăl), Curly, Bonnneta, Marije, Mack., MONA, Chese (cis), Arlla ( erla)

Era unul foarte fain care l-am avut în minte imediat ce am intrat pe pagina dar scriind sasha mi-am pierdut toată inspirația. Te anunț când îmi amintesc poate. Te rog veririca-le.pe toate. Și care îți place cel mai mult sau nici una?

| Crisstinayy12 a răspuns:

Sau Cenușăreasa.

Grace, Grey, Annete, Lisa, Lena, Aita, Amanda, Eve ( ivi) Sasha, Maju, Pika, Blu, Adele, Bambie, Melissa, Larisa, jessica, Ela, Emma, Lulu, Rachell, Erika, Biscuit, Catkin, Jannet, Rina, Pufi Nitta,, Arla ( erla), Sophia, Nitta, CENUSAREASA

| GHoST013 a răspuns:

Ce nume vrei tu, numele il alegi tu e pisica ta nu a noastra.
Maia, Shiva, etc, etc

| AnonimFaraPereche a răspuns:

A mea am numit-o Miți happy

| FrateleTedur a răspuns:

Scarlet. Sau Storm.

| DroIja a răspuns:

Nor.

| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns:

Anet,Axi,Aysha,Dixy,Ella,Emy.

| Feelmeunderyourskin a răspuns:

Cora Kitty Mate Katy Lara Lisa Lena Karissa Griuta Crina Pussicat Cloe Clowy Spune
Funda?

| Afroditlove a răspuns:

Grisunela

| Afroditlove a răspuns:

Sa inteleg ca nu iti place de Grisunela...sad

| JosephJoestar a răspuns:

Maculita sau Di

| AndreiHosu a răspuns:

Ai putea sa-i spui Tessi sau Tesi.

| Řëđ97 a răspuns:

Shadow(umbră)