| Patry908 a întrebat:

Ce nume traznite le-ati da animalelor voastre de companie?

Răspuns Câştigător
| Girl0008 a răspuns:

Pe al meu il cheama Herculessmug:devil)rolling on the floor.
Cand il strig nici nu raspunde!
Reactioneaza la Rocky laughing
Da. deci raspunsul e Hecules smug sau...Derek sau Tarzaaan (mi-a veit pe moment)
Noroooc! smug

| Patry908 explică (pentru Girl0008):

Multumesc ca-mi urati noroc dar eu nu am animal de companie si pur si simplu mi-a venit sa pun intrebarea asta laughingDeci...nimic personal

8 răspunsuri:
| pintexim a răspuns:

Cel mai smecher nume: Basescu...laughing

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Prietena mea are un caine pe care il cheama Cireasa, nu stiu de ce i-a pus numele asta.Si pe cainele meu tata il striga "Limba" deoarece sta mereu cu limba pe afara, desi eu ii mai zic si cangur fiindca sare intruna si e maro...si din cauza cascadoriilor pe care le face i-am zis Jean Claude Van Damme.Nici noi nu mai stim cum ii cheamabig grin

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Pepiito happy Nu-i asa traznit da mie imi place cum suna happy

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Trasnit nu prea, ca sa nu imi bat joc de el laughing dar cu siguranta las numi Poto sau Taz

| On3St4r a răspuns:

Pe pisica mea o cheama Smotocica laughing

| gabby269 a răspuns:

Pai,pe pisicuta mea o cheama Pookie,catelushu e Bamby si am avut un hamster pe care il chema Bulgarash :X in momentul asta nu prea am inspiratie,dar cand iti iei un animalut de companie,pune`i numele care`ti vine in minte, sau cum arata, sau daca e mic sa ii pui un nume hiperbolic sau iners...la un animal mare un diminutiv, ce iti place tie! hope u like it

| bya321 a răspuns:

Pofy, coditza, toni, pufulete etc funda?