| adytamatadrian a întrebat:

Ce parere aveti? Cu ce seamana mai mult cu pitbull sau amstaff are 8 luni si 2 saptamani ...va multumesc o zi frumoasa!? https://imgur.com/a/oZ8VXPb

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un maidanez seamana

| adytamatadrian explică (pentru anonim_4396):

Cu un maidanez deamana mata o sugi cu mata

| adytamatadrian explică (pentru anonim_4396):

Seamana mata aia curva

| anonim_4396 a răspuns (pentru adytamatadrian):

Vai de tine de copil copac. Nici măcar corect gramatical nu știi a scrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cred ca vezi acest câine rasa "pitbull/amstaff" atunci când tragi pe nas ilegale. Este doar un câine maidanez găsit pe străzi, sub mașini și plin de motorina și auzi "pitbull". laughing

| adytamatadrian explică (pentru anonim_4396):

Macar te-ai uitat la poze. sami sugi pla cumata