| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi? :D
http://i.imgur.com/WKCld.jpg

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Frumos croşetat! Dar la ce foloseşte? Căciulă, fular, preş?

| RockNbeer a răspuns:

Tu l-ai facut?
Si totusi, nu m-am prins, ce vrea sa reprezinte?
Sau la ce foloseste? laughing

| NoShit a răspuns (pentru RockNbeer):

E o brăţară :)))) cum sunt astea: http://4.bp.blogspot.com/......le-noi.jpg
Doar că-i făcută de mine pentru un prieten şi vreau să mă laud.

Nu e croşetat. E făcută din aţe de goblen înnodate între ele după un model.

| RockNbeer a răspuns:

Prima data am avut impresia ca este un fes...dar ce dracu, fes pentru rame? laughing

| NoShit a răspuns (pentru RockNbeer):

De ce are toata lumea impresia că e un fes? laughing) Nu doar că ar fi extrem de mic, da' nici n-are forma de fes. E doar o brăţară gigantă dar care a meritat efortul. Pe mână se vede mai fain, oricum. Tre să vă arăt o poză şi aşa.

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Foarte frumos crosetat. La ce se foloseste?