| cocosnucifera a întrebat:

Ce parere aveti de noul meu hobby :D? As vrea sa le spuneti si altora daca se poate. Multumesc mult, sper sa va placa! :D :D

http://camara-cu-margele.blogspot.com/p/animale.html

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sunt foarte frumoase lucrarile voastre si este de apreciat faptul ca la 14 ani reusiti sa aveti idei de afaceri. Sper sa va mearga. Se aproprie Craciunul si ati putea sa faceti ornamente pentru pom - ca idee.

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Laudabil. Un hobby foarte interesant si destul de util. Ai putea pe urma sa faci niste brose din animalutele respective. Succes!

| Adella05 a răspuns:

La doar 14 ani. ce ati facut voi e minunathappy sunt foarte frumoase...
Nu stiu cum puteti avea atata rabdare...eu nu as puteabig grin

Va urez bafta si cat mai multe comenzi happy!

| Lora a răspuns:

Foarte interesante si faine, cel mai mult imi place ratusca.Bravo!

| DayByDay a răspuns:

Sunt foarte reusite, imi plac mult.

| Octaviana_9832 a răspuns:

Suuuuper! love struck
Daca chiar tu le-ai facut felicitari si tine`o tot asa! love struck

| loud! a răspuns:

Adorabile...sunt extrem de dragute.toate imi plac si imi dopresc si eu unulhappyspor la"afacere"

| DragonFLoW a răspuns:

O noua forma de arta, sa ii zic, destul de interesanta. Va ramane doar la stadiu de hobby daca nu faci bani din asta. Cine stie fenomenul este prezent peste tot in lume : "animale din margele " iar lumea in viitorul apropiat sau chiar de pe acum au inceput sa cumpere asa ceva. Poate o sa ai comenzi, eu zic sa iti promovezi cat mai mult forma de profit.

| Diana06 a răspuns:

E super:X

| Vlad9371 a răspuns:

''Laser frate'' sunt soooooper tari alea mie imi place cel mai mult paianjenu ala si daca tiai face cat mai multa publicitate sun 100% sigur ca o sa ai si mai muuuuulte comenzi dar asta se intampla numai daca iti faci vreun banner si il postezi pe net. Bafta.

| Ioana_4525 a răspuns:

Super tare. Imi place elefantzelulhappy Foarte dragut. De fapt toate suntbig grin Bravo.

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Cool.

| MaryNepotu a răspuns:

E tare dat uite te si la al meu http://jocuri-by-mary-bmi.forummagic.net este un,, site"de tutoriale deci sper a poate gasesti ceva ce ti place

| chichipont a răspuns:

Este foarte frumos sa stii
happy!

| deyuta9 a răspuns:

Tu le-ai facut? Da ca da, sunt frumoase.