| ionut235 a întrebat:

Ce părere aveți despre această hrană pentru câini?
https://www.emag.ro/......DG601BMBM/

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu lua asa ceva happy
. Dacă tot vrei ceva la un pret modest, ia măcar Pedigree, se găsesc și la saci de 3 kg cu aprox 30 de lei. Sunt si la 10 kg, dar poate nu vrei să dai atâtia bani deodată...
Nu lua ceva prea ieftin, fiindcă nu e sănătos. E ca si cum te-ai duce in supermarket si ti-ai lua o rudă de parizer la 5-6 lei kg, făcut din oase tocate, E-uri sau din cine stie ce alte porcării.
Respectă-ți cățelul, dom'le! ))

| Denisa0954 a răspuns:

Proasta. 55 lei dai pe un kg de mâncare bună. Nu pe 10 kg. Plus ca tot ce se poate spune despre ea e ca are "aroma de vita". Cancer pentru câini la sac.

| ionut235 explică:

Aroma de vita nu este buna pentru câini? Vreau sa știu
Mulțumesc?