| Keyboard a întrebat:

Ce parere aveti windows 8 preview merge la toate calculatoarele? un raspuns urgent va rog

Răspuns Câştigător
| Greece2000 a răspuns:

Salut ERGEAnn, sigur merge la toate pc in afara de mac, apropo ca sa iti mearga windows 8 ai nevoie de cerintele astea minime : Procesor: 1 GHz sau mai rapid
RAM: 1 GB (pentru versiunea de 32 de biți) sau 2 GB (pentru versiunea de 64 de biți)
Spațiu pe hard disk: 16 GB (pentru 32 de biți) sau 20 GB (pentru 64 de biți)
Placムvideo: orice placă grafică compatibilă Microsoft DirectX 9 sau superior. Sper ca te-am ajutat funda?