| yungandreigawd a întrebat:

Ce pasiune aveti si nu ati avut timp s-o dezvoltati?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Boxul,nu stiu de ce boxul, de mic imi placea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fizica secolului 22. Sper să mai am ceva timp de acum încolo. Nu de alta, dar în fiecare an îmi aniversez data decesului, doar că nu știu exact ziua. Am 75 de ani în curând.

| Frank51 a răspuns:

Pasiunea e ceva ce deja faci, la care te pricepi.
Poate vrei să reformulezi, ce chestie noua ai vrea să înveți dacă ți se oferă ocazia, iar răspunsul meu este, să cânt la vioară.

| Zuzu1991 a răspuns:

Pasiunea pentru harem
m-as multumi cu unul mic, macar 40 de piese virgine

| Eireann a răspuns:

In general daca chiar ma intereseaza ceva imi fac timp. Recent am descoperit ca imi place sa merg pe trasee de off road cu masina, deocamdata de incepatori. In weekend e acolo tot poporul cu bunica cu tot dar in timpul saptamanii e liniste si chiar relaxant.

| Invictusman a răspuns:

Muzica și fotbalul

| isemilia a răspuns:

Cred ca muzica, aceasta e cea mai mare

| Design2021 a răspuns:

Timp cred ca are toata lumea pentru pasiuni, doar ca lipsesc banii pentru ele laughing

| HatsuneMiku01 a răspuns:

Nu am timp sa ma uit la anime si vreau mult sa ma uit la peste 150 dar nu am timp