| enonimox a întrebat:

Ce pesti traiesc in acvariu mic fara oxigen? doar apa si mancare, in afara de pestele betta. Funda

Răspuns Câştigător
| Gabudean_Bogdan_1998 a răspuns:

Pai Betta si carasul auriu.

5 răspunsuri:
| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Paii poti sa incerci carasi traiesc foarte bine fara oxigen eu am avut doi fara oxigen si au trait cam 3 aproape 4 ani dar eu ti-as recomanda totusi oxigen ca doar nu-i lumea o pompa si daca nu un incalzitor [nu de alta da sa le faci viata mai usoara pestilor tai]si un acvariu mai mare.Dar sa revenim la subiect eu iti recomand carasii.
Sper ca te-am ajutat.

| enonimox explică (pentru Simon_Darius_1999):

Am un acvariu de 200 de litri in sufragerie

| enonimox explică (pentru Simon_Darius_1999):

Am un acvariu de 200 de litri in sufragerie cu vreo 30 pesti si spui ca nu-mi permit? eu voiam sa am si un pestrisor in camera mea

| SUMO a răspuns:

Sunt niste chestii sea monkeys nau nevoie de oxigen si nu trebuie nici sa schimbi apa, traiesc acolo asa 2-3 ani.

| enonimox explică (pentru SUMO):

Multumesc dar eu voiam pesti