| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac cand ma simt stresat?

Răspuns Câştigător
| JustMeDiana a răspuns:

Relaxeaza-te si uita de toate.
Fa sport..alearga cateva minute.
Asculta muzica., uneori se nimereste cate o melodie care iti descrie perfect starea.
Discuta cu o prietena buna, spune-i tot ce ai pe suflet si ea va incerca sa te calmeze.
FUNDA?puppy dog eyes happy

7 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Bea un ceai fierbinte sau ascultă o melodie veselă. happy

| SamSon a răspuns:

Asculta muzica, e hrana sufletului

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sport. o alergare de 1 ora face minuni

| Okami23 a răspuns:

Sa asculti muzica, sa desenezi, sa te uiti la un film, sa te relaxezi

| Generalul a răspuns:

Fa ce iti place, ce te relaxeaza cel mai tare, indiferent ca e vorba despre ascultat muzica, vizionat tv sau filme ori citit.

| emag a răspuns:

Stresat, odihneste-te, ordoneaza-ti gandurile

| Punct_Pa_DhaNy_1996 a răspuns:

Relaxeaza-te si uita de toate.
Fa sport..alearga cateva minute.
Asculta muzica., uneori se nimereste cate o melodie care iti descrie perfect starea.