| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

Ce poți face când călătorești cu mașina ca pasager și te plictisești?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Năniță Giani, năniță

| Bizon95 a răspuns:

Scoti capul pe geam, scoti limba afara si lasi curentul sa iti intre in gura big grin
EXACT ca un caine rolling on the floor

| Goddessss a răspuns:

Buna!
Cel mai frumos e sa admiri peisajele ascultand muzica.E o stare de spirit super.
O alta varianta ar fi sa citesti ceva.
Prea multe nu prea poti.

| Jokers666 a răspuns:

Asculti muzica, joci un joc pe telefon, dormi daca este cazul daca calatoresti pe timp de noapte, sau da ca esti cu alte persoane in masina vorbesti cu ele ca asa trece mai repede, sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita te rog.

| rosewater a răspuns:

Asculti muzica, citesti, joci jocuri pe telefon, vorbesti cu ceilalti, cam asta