| JosePpPp a întrebat:

Ce proteine recomandati pentru sala de forta?
Vreau cineva care cunoaste si sa nu aud "naturale " "Steroizi " sau "creatina".

7 răspunsuri:
| Sausage a răspuns:

Cele mai bune sunt whey gold standard

| Cosmin86 a răspuns:

Pai cum adica sa nu aud "naturale", proteinele sunt naturale.

sau habar nu ai despre ce e vorba, dar ceri?

| Kriss96 a răspuns:

Pentru tine sau cainele tau? Pentru ca ai postat la Hobbies&Pets.

| JosePpPp explică (pentru Cosmin86):

Ma refeream sa nu aud de legume, fructe si alte produse care sa contina tongue

| JosePpPp explică (pentru Kriss96):

Da, pentru cainele meu. Vreau sa-l transform din labrador in taur. Fi serios. hobby tongue Sala nu mi se pare ca s-ar incadra in alt domeniu decat hobby tongue

| Kriss96 a răspuns (pentru JosePpPp):

Tu faci sala doar ca hobby? Pentru ca pari destul de implicat tongue
Mai bine scriai la Sport tongue Hobby e colectionatul timbrelor happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru JosePpPp):

Asta e altceva, dar alea tot din mancare sunt facute, ca fapt divers, sunt mancare concentrata ( scrie pe ele exact din ce )

si vezi ca ti s-a raspuns, whey gold big grin

Dar eu recomand ceva fara niciun indulcitor, ca sa nu aiba chimicale, sa fie 100 % proteina pura, gen WPI fara arome.