| Andreea213 a întrebat:

Ce rasa de caine se vinde cel mai des in Romania?

DAU FUNDITA!

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bichon cred, avand in vedere ca cei mai multi din romanii care au caini au bichoni laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ciinii de politicieni.

| CuriousStuff a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

"It's funny cause" chiar se vand...

Cineva sa-i dea un premiu, gluma lunii ianuarie pe TPU, posibil gluma anului 2017. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TOOL a răspuns:

Husky / Pug / Pitbull cam astea-s cele mai cumparate rase.

| TOOL a răspuns:

"ca cu", dupa ce ca raspunzi asa doar de dragul de a face +1, mai si te bati cu limba romana, si mai o si dai in figuri cu Rom-Engleza, jesus, la mine in Timis / Lovrin, cand te duci in parc, vezi numa husky sau pitbulli laughing, dar na, nu bichoni sau mai stiu eu ce, da-mi din partea mea eronat, eu nu sufar pe un site unde doar trebuie sa ajuti oameni, nu sa-i insulti big grin

| CuriousStuff a răspuns (pentru TOOL):

Daca o cacofonie iti face creierasut tau juvenil sa se gandeasca la partea amuzanta din "ca cu"... felicitari?!

"eu nu sufar pe un site unde doar trebuie sa ajuti oameni, nu sa-i insulti" spuse cel care raspunde cu:
"Pai fa-ti in **** mea un notpad pe desktop"
"Vai copile, nu vezi ca tu suferi de atentie pe site-u asta, jur"

Si nu e romglez deloc:
"Nu exista "Zombbiland 2" sau "Zombieland 2" jesus."
"Deci e Toti Pentru Drama, nu Toti Pentru Unu. Jesus..."
"O solutie ar fi urmatoarea, deschide-le cu BSplayer, downloadezi subtitrare de la ei si e mult mai easy..."

Hai sa vedem aschia din ochiul altuia!
Ma amuzi, vrei premiul pentru cea mai buna gluma, de aia ai sarit asa? Sau esti politician si te-a ars rau raspunsul ala?

| TOOL a răspuns (pentru CuriousStuff):

Vad ca incepi sa ma studiezi asa? iti dau si Facebook-ul meu? poate aflii mai multe, Scooby Do laughing)))), nu, nu sunt politician, dar a fost un raspuns care nu si-a avut rostul, si mie mi s-a parut amuzant, dar dupa ai venit tu cu +1 happy, deci ce zici? Dau Facebook-u? laughing))

| CuriousStuff a răspuns (pentru TOOL):

Nu mersi, mie imi plac fetele. Dar poti sa-l lasi pe aici pentru un baiat norocos daca chiar vrei...

| Rocsid a răspuns:

Din pacate bichoni...peste tot vad dive cu biochni prost crescuti si obraznici...Acum e moda bulldogului francez vad..Ca si in Ro avem moda cu rasele de caini.Si usor usor reapare moda ciobanescului german din cate vad pe Facebook.
Eu personal iti recomand sa adopti.Am un ciobanesc german ffff ticalos si nerecunoscator si doi maidanezi care sunt extrem de cuminti, ascultatori si iubitori.Cel de rasa cauta modalitati de a ajunge in pat, face pe suparatul din orice si face extrem de multa mizerie.Sa nu mai zic ca face santaj emotional cu mine si urla ca din gura de sarpe cand vreau sa il dau afara din casa.
Deci adopta un suflet chinuit si o sa fiti extrem de fericiti!

| 2P a răspuns:

Crec ca pekinezii

| Burtea_Daniel_1998 a răspuns:

Cel mai des Labrador sau Ciobănesc German se găsește foarte ușor. Depinde ce vrei. Îmi lași un răspuns cu ce caine vrei și eu o sa iti scriu de unde îl poți cumpăra. Găsești și Husky sau altele dar astea sunt mai mult pentru zone friguroase. Eu ti-as recomanda un Golden Retriever pentru ca e ușor de îngrijit și foarte jucăuș.

| Andreea213 explică (pentru Burtea_Daniel_1998):

Si eu vreau tot golden retiever, dar vreau sa fac si o mica afacere cu caini, si stiem ca goldenii nu prea se vand.