| anonim_4396 a întrebat:

Ce rasa de caini de talie mica spre medie recomandati? Tin sa precizez ca vreau sa stau cu el in casa. Multumesc!

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia vezi cu asta, mi se pare super interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la urma mi-am luat amstaff. Nu stiu cui sa dau fundita, caci sunt doua raspunsuri care fac aluzie la aceasta rasa, asa ca doar am sa evaluez raspunsurile respective cat si pe celelalte. Multumesc tuturor!

| m1dn1gh7 a răspuns:

Imi place jack russel terrier.

| Rocsid a răspuns:

Westie
beagle
pug/mops
buldog francez
buldog englez
jack russel
snautzer pitic
pincher pitic/doberman pitic
caniche pitic
yorkie

| CautFilmHorror a răspuns:

Din aia mici nu mai stiu cum se cheama

| Evolettee a răspuns:

Mie imi place mult labradorul, golden retriever, pugulhee hee sau amstaff

| PepsiGirl a răspuns:

Poți încerca beagel este o rasa frumoasa de talie medie și foarte jucăușii. Și cel mai bine nu le cade par așa mult ca la alți căței!

| Sarah2007 a răspuns (pentru PepsiGirl):

Total gresit! Bunica mea are 2 Beagle ( tata si fiu ) si naparlesc tot timpul. Bunica mea trebuie sa dea cu aspiratorul 1 data pe zi din cauza lor. Daca iti iei un Beagle, trebuie sa te pregatesti sa faci curatenie in fiecare zi.

| ImUnlord a răspuns:

Rasa mea preferata e Bichon Bolognese. Am avut grija de unul o luna. Sunt extrem de draguti, afectuosi si prietenosi. Mai multe detalii: https://www.infocaini.ro/rase-de-caini/rasa/bichon-bolognese

| Sarah2007 a răspuns:

Poti opta pentru un Amstaff, Cocker, Beagle.