| Pufarinee a întrebat:

Ce rase de caini va place? si as vrea sa imi recomandati o rasa de caini. fundoi

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ciobănescul german la curte.

| negru30 a răspuns:

Rotweiller

| Rockart a răspuns:

Chow-chow.

| Madiiii a răspuns:

Saint-bernard dar la casa tongue huski,labradori, buldog, etc

| Zoki a răspuns:

Imi plac dobermanii happy

| ChristiaNNN a răspuns:

Iubesc foarte mult rasa Husky. Cainii din aceasta rasa sunt prietenosi, loiali si jucausi. Sunt putin cam dificili de crescut, mai ales daca stai la bloc. Alte rase care-mi plac: ciobanescul mioritic, cel german, bracul si labradorul.

| GabbyTPR a răspuns:

Yorkshire terrier si husky big grin funditabig grinbig grinbig grin

| Monika31 a răspuns:

Bichonlove struck cel mai simpatic [bichon maltez] sunnt si alte feluri de bichon da asta imi place mie