| DXD a întrebat:

Ce să fac dacă s-a blocat mouse la laptop? Degeaba repornesc laptopul, mouse nu se poate clinti din loc!

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

E posibil ca problema sa nu fie de la touchpad si de la driverele pe care acesta le utilizeaza, incearac sa reisnatlezi windowsul poate isi revine, sau cumpara un mouse pe USB si poate rezolvi problema.

3 răspunsuri:
| onofrei89 a răspuns:

Pai so fi stricat mouse-ul, eu asa am patit.

| andytza a răspuns:

Eu una, nu il folosesc mai deloc, mi-am cumparat unul pentru ca este mult mai comod.Pana la urma nici nu costa mult.

| orkide a răspuns:

Daca ai mouse optic nu stiu, dar inainte cand erau mouse-urile cu bila mie mi se intampla destul de des sa sara o chestie dinauntru. Trebuie sa desfaci mouse-ul si sa fixezi rotita inapoi(cred ca era o rotita). Totusi, mie imi mergea mouse-ul, dar ori numai sus-jos ori numa stg-dr.
...sau te referi la mousepad?