| radutherap a întrebat:

Ce se intampla daca nu am mai vazut un caine de vreo o luna doar ca imi aude vocea o sa ma mai recunoasca?

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

Raspuns: Da happy
Cainii au o memorie perfeca retin imaginea omului vocea etc. happy

4 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Depinde...de obicei da, chiar daca nu o arata. face parte din instinctul lor, te va recunoaste dupa miros

| XxRoyalxX a răspuns:

Buna! am avut si eu o asemenea problema am dus o catelusa la o femeie si era mica sad tineam mult la ia si a scpat si ma urmarit si eu proasta in loc sa o iau si sa vug cu ea am lasat-o sa o ia inapoi doamna aceea si acum regret asta deci nu daca trece o luna nu te mai recunoaste imi pare rau :* funda te rog crying

| XxRoyalxX a răspuns:

De fapt daca il crresti pana la varsta de un 1 te va tine minte daca e foarte mic si nici 7 luni nu are atunci usooor intr-o luna nu o sa mai stie cine esti te rog funda!crying

| radutherap explică:

Marinadragutza57 ei imi aud vocea mereu si i-am crescut 1 an si i-am tinut in casa