| DAS a întrebat:

Ce se poate intampla cu pestii din acvariu daca las lumina din acvariu pornita non stop?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu pot dormi!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Mare lucru nu cred! dar banuiesc ca obosesc! si animalele sunt obisnuite cu ciclul noapte zii! cred ca ii,, dereglezi,, daca faci asta!

| LucAndrei a răspuns:

Cu pestii nu se intampla nimic dar ar fi bine ca noaptea sa stingi lumina pentru. a imita mediul lor natular de viata.gasesti aici mai multe http://www.acvariu.ro/forum/

| jump a răspuns:

Absolut nimic! ei au nevoie de lumina permanenta, deci e un lucru benefic.

zi frumoasa.

p. s.:ei nu dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se va intampla nimic din potriva ei se sperie noaptea daca nu au luminia!(am avut si eu pesti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se umple cu alge.