| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate pescui in perioada asta?

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

În perioada aceasta se prinde cu lanseta stiuca si bibanul. Dar se mai prinde sau pescueste, babusca, cleanul, crapul, bibanul, mreana, salaul, stiuca, scobarul, rosioara si somnul.

| remus a răspuns:

Pescuit pe dunare; salau, stiuca, somn, caras, babusca, scobar si rosioara, cam asa ceva am pescuit in ultimul timp, a..era sa uit si o mreana.

leonardk
| leonardk a răspuns:

In general rapitorul merge bine acum, (salau, biban) dar si carasul si crapul merg, pe timp de zi, depinde unde pescuiesti.

nony
| nony a răspuns:

Femei.agati de o unditá 100 € .si prinzi vreo douá, trei pitziwinking

| Daiana_1737 a răspuns:

Somn...

| gabitza_3022 a răspuns:

Pitzipoance si femei/fete care se arunca in bratzele primului venithappy in rest nu stiu ca nu ma pricep la pestihappyaa videoclipul nou a lui puyalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pitzi. trebuie sa ai un bmw si ca momeala vreo 100 de euro la gat smug

| Mihaic93 a răspuns:

Balene, poate o prinzi pe moby

| vlad91 a răspuns:

La caramida poti sa prinzi gagici daca vrei sa stii cum suna la 89. 89. 989 prefix de bucuresti laughing) sau trimiti un mesaj privat tongue