| Nedumerit29 a întrebat:

Ce site de unde pot cumpara perusi online stiti? Sa fie un site reprezentant la unui PetShop de incredere. Nu vreau second-hand sau altceva.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Mihhaa a răspuns:

Daca vrei sa tii trimita prin posta sau asa te anunt ca perusii nu sunt jucarii, nu se trimit prin posta, posta nu este de trimis animale prin ia.Du te mai bine la un pet shop si-ti alegi de acolo pe care vrei tu.

| Nedumerit29 explică (pentru Mihhaa):

As fi vrut sa vad un pret ca sa ma orientez la o suma finala in alegerea animalului de companie (perusul). Nu va doare pe voi burta de mine ca am multe animale de companie si am grija de ele asa cum se cuvine. Asa k gurita mica si ciao.