| εмiLч97 a întrebat:

Ce solutii de deparazitare externa a pisicii dar si pentru deparazitarea locuintei sunt bune pentru o pisicuta British shorthair? I-am facut deparazitarea acum 3-4 saptamani externa cu Frontline si interna, iar cand l-am intrebat pe doctor o solutie pentru locuinta a ezitat sa raspunda. Asa ca ce solutii folositi sau ati folosit pentru deparazitarea atat a pisicii cat si a locuintei? (mentionez ca stau la apartament la etajul 2 iar pisica nu iese afara, nici pe scara blocului)

1 răspuns:
| Tonita a răspuns:

Raspunsul meu final este Raid o sa ramana fara par in cel mai bun caz dar macar va scapa de paraziţi xd