| Ana7807820 a întrebat:

Ce tot are pisica mea de sta langa mine mereu si nu sta sa cerseasca mancare?! Eu o alint si ea toarce, si sta aproape de mine toata ziua
Are 10 ani si practic e reprezentarea pura a copilariei mele inocente

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Vrea atentie, iubire, masaj, jucat, pupat, tinut in brate, etc. E clar ca te iubeste si de aia sta langa tine si toarce.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa fie rasfatata

| Sonia822 a răspuns:

Exista parti pozitive si parti negative. Parti pozitive sunt f multe. Eu iti indic partile negative, ca sunt putine. Ori simte ca viata ei se apropie de final, si vrea sa petreaca mai mult cu tine. Ori simte ca ai o problema medicala, daca se aseaza mai mult intr-un anumit loc, pe un anumit organ, iti arata ce simte ea - o posibila afectare pe organul respectiv. Sau esti intr-o stare psihica diferita fata de alte dati, si vrea sa-ti aline suferinta, in cazul ca ea exista, tu stii.

| Ana7807820 explică (pentru Sonia822):

Niste sfaturi bune, insa pisica mea nu e asa de sentimentala

| acerr a răspuns:

Te iubeste mult.

| GrecuMariaaa a răspuns:

Ow, pai daca te iubește!

| popM188 a răspuns:

Vrea sa fie alintata. Banui ca o mangai si prefera sa vina la o portie de scarpinat.