| Stilskin a întrebat:

Ce va place mult (hobby, lucruri, animale etc)? Puteti posta glume (bancuri)...

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place sa citesc, imi place istoria, sportul si mijloacele de transport in comun, imi place sa calatoresc si sa ma plimb cu masina.Imi place religia si sa vizitez locuri noi.Animalele mele preferate sunt papagalii si hamsterii, am asa ceva, sunt superbi.Si mai cred ca fara Dumnezeu nu pot trait.Numele meu este Alin.laughingCam atat.Acum spune si tu ceva despre tine, sa te stie lumea.Numai bine va doresc

1 răspuns:
| andreeamitoi a răspuns:

Sa dansez hip-hop, cainii pufosi (cei latosi) dar si cei mici gen chiuaua sau altii.

Cateva bancuri:

Bula la scoala. Profesoara il intreaba:
-Bula, ce faci cand stai la coada la brutarie?
-Bula, ce faci cand se bat doi oameni?
-Bula, ce faci cand pleaca vaporul?
-Bula, ce faci cand se ineaca un om?
Pentru ca nu a stiut sa raspunda, acasa o intreaba pe mama lui:
-Mama, ce fac cand e coada la brutarie?
- Stai frumos si iti astepti randul.
-Mama, ce fac cand se bat doi oameni?
- Chemi politia.
-Mama, ce fac cand pleaca vaporul?
-Ridici batista si spui "la revedere".
-Mama ce fac cand un om se ineaca?
- Arunci colacul si il tragi inapoi.
La scoala il intreaba iar profesoara:
-Bula, ce faci cand e coada la brutarie?
-Chem politia.
-Bula, ce faci can se bat doi oameni?
-Stau frumos si imi astept randul.
-Bula, ce faci cand pleaca vaporul?
- Arunc colacul si il trag inapoi.
-Bula, ce faci cand un om se ineaca?
- Ridic batista si spun "la revedere!"

Femeia de serviciu merge la poliţie să facă reclamaţie: cică ar fi fost violată. Poliţiştii o întreabă:
- Povestiţi-ne ce s-a întamplat exact.
- Să vedeţi că spălam pe jos şi deodată a apărut un bărbat în spatele meu. M-a atacat de la spate.
- Şi nu aţi încercat să fugiţi?
- Dar cum să fi fugit? La dreapta perete, la stînga perete, în spate bărbatul, iar în faţă spălasem deja pe jos...

La şcoală, la ora de fizică, îi întreabă profesoara pe elevi de unde vine curentul. Toată lumea rămîne liniştită, numai Bulă cu mîna pe sus. Profesoara îl întreabă:
- Spune, Bulă, ştii de unde vine curentul?
- Da, din cocină.
- Cum aşa, Bulă, din cocină?
- Păi, de fiecare dată cînd ni se ia curentul, tata spune: "Iar ne-au oprit porcii ăia curentul!"