| Daniel_Berianu_1998 a întrebat:

CE ziceti sa imi iau Micul Alexander sau Marele Alexander papagal eu mai mult inclin spre Marele Alexander dar imi este frica sa nu dau bani pe el si dupa sa fie foarte salbatic doar daca iau unul de la o crscatorie nu din pet shop... Dau Funditabig grinbig grinbig grin cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| RobertFCSB a răspuns:

As zice marele alexandru deoarece se acomodeaza destul de bine in casa, un verisor de al meu are tot de la crescatorie si nu are nicio problema

2 răspunsuri:
| CataCool112 a răspuns:

Ori de la crescatorie ori il iei de mic si ai grija de el

| Daniel_Berianu_1998 explică:

Multumesc mult! debea astept sa imi cumpar unul