| junkistul a întrebat:

Ceau TPU, Am si eu o intrebare, am o pisica si de fiacare data dupa ce ma joc cu ea am senzatia ca am fire de par in gat. Mapoate ajuta si pe mine cu aceasta nelamurire, de ce simt fire de par in gat?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Ai alergie la parul de pisica, mai exact la saliva care o lasa pe par cand se linge.Si eu am la fel si ma mananca si nasul dar numai la pisici si iepuri, in rest pot atinge orice alt animal fara sa am senzatia de par in gat.Nu ai ce face, chestia asta nu se vindeca, ori te inveti cu ideea ori nu mai atingi pisicile niciodata

1 răspuns: