| MonsterBunny a întrebat:

Cei ce au caini de talie mare(la curte), ce rasa sunt acestia?

6 răspunsuri:
| Andr3 a răspuns:

Pai nu am un caine de talie tocmai mare, este de talie medie:Labrador. Dar crede-ma ca e destul de mare, daca sare pe mine ma darama. Eu zic ca este cainele potrivit daca ai o familie iubitoare, ai frati si surori mai mici ori esti singura la parinti(in acest caz iti va fi loial doar tie). dar trebuie sa ai girja de acesti caini, necesita atentie si multe iubire

| pushtius1 a răspuns:

Ciobanesc carpatin - mai mare nici nu cred ca sunt. Daca vrei informatii despre animale gasesti foarte multe pe http://animaledecompanie.info

| raluk27 a răspuns:

Ciobanesc german

| FemeiaPisică a răspuns:

San bernard, al tau?

| MonsterBunny explică (pentru FemeiaPisică):

Asta e ca n-am. Vreau cateva idei sa vad ce-ar fi mai potrivit;-)

| anda06anda a răspuns:

Bullmastiff! E si foarte dulce!