| AvalohAlyn a întrebat:

Cei ce aveți locuri de joaca pentru pisici, ce credeți că motanul meu va baga in seamă și îi va placea acest ansamblu de joaca?

https://m.emag.ro/......DXZGG6BBM/

Aveți ceva asemănător? Ii place pisicii voastre?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Anonimus66666666888888 a răspuns:

Majoritatea pisicilor adora locurile de joaca de genul asta. Dar trebuie sa tinem cont si de varsta motanului si cel mai important lucru... de comportamentul lui. Poate este mai timid si nu o sa se joace in primele zile, sau poate este mai lenes. Te sfatuiesc sa il cumperi. Poate se va juca mai ales in zilele in care este singur. Sper ca te-am ajutat! laughing

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Ce urat arata! zici spui ca e din epoca de piatra!