| Byencutzz a întrebat:

Cine are bichon maltez?
imi poate spune ceva despre elhappy?
de binelaughing)

Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

E un catel tare dragalas, frumos, atat de frumos incat imi e mila sa-l cert cand face prostii, e f inteligent (sunt folositi la circ pentru ca pot face numere complexe) dar si fff incapatanati, cand fac o prostie o fac intentionat nu ca nu ar sti big grin au nevoie de multa dragoste, sunt usor de intretinut pentru ca nu mananca mult, asa ca nu vei cheltui o avere pentru mancare, nu naparleste deoarece are parul in continua crestere, e hipoalergenic asa ca poate fi tinut si de catre o persoana cu alergie, cand il cert intelege ce ii spun doar ca e incapatanat si de aceea nu asculta, cand face prostii le face cu ciuda pentru ca nu ii dau atentie, el vrea sa fie in centrul atentiei happy e tare dragalas cand intru in casa se bucura enorm, pacat ca nu stie vorbi laughing e un catel foarte foarte prietenos happy se bucura cand avem musafiri mai ales daca lumea se joaca cu el, daca nu il baga in seama se enerveaza laughing daca e rasa pura nu creste mai mare de 3, 5 kg max 4 deci e un catel mic, parerea mea ca e cel mai frumos catel de talie mica big grin nu e foarte sensibil mai ales daca ai grija de el, e musculos in comparatie cu chihuahua sau yorkshire, e ca un ursulet de plus viu happy nu face galagie, nu are tendinta de-a latra cum fac yorkie, plus nu are un miros specific neplacut cum am auzit ca au yorkie, dupa ce il aduci acasa toata lumea se va indragosti de el!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat